Vítejte na webu Hostince Na Kopečku

Vážení návštěvníci,
vítejte na webových stránkách našeho hostince. Pro někoho jsme Hostinec na Kopečku Valtířov, pro jiné zase třeba Restaurace Na Kopečku Valtířov. My sami se spíše označujeme jako Hostinec na Kopečku.

Hostinec Na Kopečku najdete v malebné vesničce Valtířov kousek od Ústí nad Labem. Nabízíme vám nejen příjemné posezení v klasickém hostinci s terasou a zahradou, ale též ideální prostor pro firemní akce, pořádání svateb, nebo rodinných oslav. Naše zahrada je jako stvořená k odpočinku cyklistů a bruslařů.

 

Kulečník a televize

V našem hostinci najdete veliký kulečník a samozřejmě i televizi, na které sledujeme především důležitá sportovní utkání.

 

Zábava a sport

Najdete zde i stolní fotbal a elektronické šipky. Zřídili jsme také sál na stolní tenis. Stolní, deskové a karetní hry jsou samozřejmostí. Nabízíme zábavu pro nejmenší ( člověče nezlob se ), pro větší ( pink ponk, fotbálek a šipky,) pro velké ( bingo, texas holden pocker, karty všeho druhu, šachy, ) 

Novinkou jsou ruské kuželky umístěné v pěkném koutku na zahrádce a od června 2016 vyhlídková vížka na střeše hostince VALTÍŘOVSKÁ KUKANDA ze které se před Vámi rozprostře krásná část labského údolí  a zajímavé pohledy do krajiny.

 

 

 

Nabízíme:

studené pokrmy

páteční ovarové a pečené koleno

příjemné posezení

pořádání oslav

sportovní přenosy

připojení k internetu 

zahradní párty

 

 

 

Jsme držiteli certifikátu

Novinky

OD HAJZLÍKŮ K TOALETÁM

10.11.2014 12:10
Dalo to fušku, ale nakonec se dílo podařilo. V průběhu posledních tří měsíců jsme opravovali a renovovali toalety v...

SPECIÁLY a 3 D AKCE !!

07.04.2014 17:23
To, že točíme všechny speciály, které nám pivovar nabízí je zcela jasné všem našim stálým i náhodným návřtěvníkům. Máme...

staronový speciál

14.10.2013 20:24
Opět máme na výčepu oblíbenou výroční JANTAROVOU  13. Přijďte ochutnat, třeba hned v sobotu na zabijačku, nebo...
Záznamy: 25 - 27 ze 36
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>