Kniha návštěv

Datum: 20.02.2013

Vložil: Miluše Zatírandová

Titulek: Re: sousedské setkání

Paní Navarová,dívala jsem se na vývěsku kde jsou vidět kuřáci a né jeden.Dokonce to bylo ještě minulý týtedn v kroužku,asi si toho všimlo více lidí.Jinak to je věc názoru,když se vám to líbí a hlavně nevadí malímu děcku.. Zatírandová

Datum: 28.01.2013

Vložil: Zatírandová

Titulek: sousedské setkání

Četla jsem na obecní vývěsce článek k sousedskému setkání..Paní hostinská to má moc pěkně napsané,ale zarazilo mě ,,že píše jak se celý večer nekouřilo ale fotky tam vystavené říkají něco jiného.Vnitřek pohostinství dle fotografií chválím.

Datum: 10.02.2013

Vložil: Hostinská

Titulek: Re: sousedské setkání

Děkuji za postřeh a upozornění paní Zatírandové. Na vysvětlenou pro všechny - neměla jsem v tu dobu kdispozici dostatečné množství fotografií a tak jsem použila některé z loňského setkání, v domění, že to nikdo nepozná. A ejhle!! Neuvědomila jsem si zásadní věc - vloni se na setkání kouřilo, což je samozřejmě zachyceno i na fotkách. Takže se omlouvám, ale letos se na setkání nevykouřila v lokále ani jedna cigareta a vzduch byl opravdu čistý, tak jak jsem to psala. Na stránkách už jsou umístěné ve fotogalerii fotky z letošního setkání, takže se můžete přesvědčit, že tomu skutečně tak je. Jsem ráda, že si všímáte, co se kolem Vás děje. A děkuji za příspěvek. Z.S.

Datum: 20.07.2012

Vložil: Jindra Hána

Titulek: Držíme palce.

Zdravíme z Vysočiny a držíme palce.
Jindra Hána + všichni ze mlejna.
www.hanuv-mlyn.cz

Datum: 10.02.2013

Vložil: Zdeňka Stáňová

Titulek: Re: Držíme palce.

Děkuji za pozdrav i já Vás zdravím. Moc mě mrzí, 6e jsme se nemohli vidět. Ať se Vám daří, Hodně spokojených návštěvníků na mlejně.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek