DOMÁCÍ OŘECHOVKA -DOVOLENÁ V CHORVATSKU

05.02.2018 17:54

Nechci v žádném případě nabádat své spoluobčany k výrobě alkoholu nebo dokonce k jeho konzumaci. To v žádném případě!! Ale všichni víme, že je dobré čas od času takzvaně vypnout a nechat kolem sebe plynout čas v příjemné společnosti. A když už, tak se vším všudy. A pokud si doma vyrobím nějakou lahůdku, přoč se sní nepochlubit a nebo dokonce nepoměřit a neporovnat s jinými podobnými.No a když už se nám sešlo šest takových úžasných produktů, tak přoč neuspořádat soutěž. No a když soutěž, tak co dáme vítězi??? Co třeba dovolenou v u moře!!??!!

Zní Vám to neuvěřitelně? Že se v obyčejné vesnické hospodě rozdávají zájezdy k moři?!!! No to mě také. Jenomže když dokážete sehnat správného generálního partnera pro akci, tak je možné vše. A mě se to povedlo. CK LEORIA věnovala vítězi soutěže "O nejlepší domácí ořechovku" pětidenní zájezd do Chorvatska. Cesta autobusem, polopenze a ubytování v moderní mobilhaimu 50 m od moře. 

Tak Vám nevím, sním, či bdím? Když jsem se dívala jak v televizi v nejrůznějších soutěží rozdávají bombastické ceny, tak jsem si říkala, no to se vám to rozdává, když máte takové sponzory. Nikdy by mě nenapadlo, že něco podobného zažiji i já. Tak hezkou dovolenou Vlastíku.