Novoroční setkání sousedů

16.12.2015 15:05

Vážení přátelé, sousedi. Konec roku se nezadržitelně blíží, a tak bych Vám ráda za sebe a všechny své spolupracovníky popřála hodně štěstí, zdraví a pohody. Klidné vánoční svátky, lásku, mír a porozumění. 

A protože s každým koncem je spojený  i začáte,tak i nás čeká nový rok 2016. Všichni na něj hledíme s nadějí, že bude lepší a šťastnější než ten minulý. Přejeme si jen samá pozitiva, úspěch a spoustu dalších nej, nej. POJD´ME TEDY VYKROČIT DO NOVÉHO ROKU SPOLU !!!!! Vždyť, kromě rodiny a přátel jsou naši nejbližší ti, kteří žijí vedle nás. Naši SOUSEDÉ !!!!  

Zveme Vás na               NOVOROČNÍ SETKÁNÍ SOUSEDŮ

 

KTERÉ SE KONÁ TRADIČNĚ PRVNÍ SOBOTU V ROCE   2. LEDNA OD 18 HODIN 
 
MILÉ HOSPODYŇKY, PŘIPOMÍNÁM, ŽE SE OPĚT TĚŠÍME NA VAŠE KULINÁŘSKÉ UMĚNÍ, NA VŠECHNY TY DOBROTY, KTERÉ PRAVIDELNĚ NOSÍTE A HOSTÍTE JIMI SVÉ SOUSEDY.
SAMOZŘEJMĚ, ŽE NEBUDOU CHYBĚT NAŠE OBLÍBENÉ HRY
 BINGO A KOUZELNÝ KLOBOUK 
 
(Pro ty, co loni nebyli vysvětlení :   Začali jsme hrát hru, kouzelný klobouk, jedná se o drobné dárky pro sousedy, které přinesete z domova zabalené, aby nikdo neviděl, co se v balíčku skrývá. Vázička, hrnek, nebo nějaká jiná drobnost, kterou doma máte a chtěli byste jí darovat. Každý při příchodu dostane slosovatelný lístek, no a potom záleží jen na štěstí, co si odnesete domů. Opět zdůrazňuji, že přinést dárek není podmínkou účasti. )
 
CELÝ VEČRER NÁM BUDOU VYHRÁVAT NAŠI ZNÁMÍ COUNTRY HRÁČI, TAKŽE SI OPĚT ZAZPÍVÁME A SNAD I ZATANČÍME, KOUSEK MÍSTA SE NAJDE.
 
Jelikož nás loni bylo hodně, mohlo by se stát, že se do lokálu nevejdeme a někteří budou muset sedět v salonku. Bylo by tedy dobré včas zarezesvovat místa, nejlépe přímo v hostinci u obsluhy, nebo na tel. č. 777049551