Shrnutí

28.10.2019 17:42

Tak jsem po dlouhé odmlce zase zde

. Rekonstrukce lokálu je již minulostí. Zdá se, že se povedla, a je to vidět i na zvýšené návštěvnosti. Příjemné prostředí se , jak doufám, odráží i ve spokojenosti našich hostů.Co se týče posledních malých úprav, zaměřili jsme se na stoly, které budou co nevidět .

Špageti s Pierrem: 10.8. zcela nová a velmi úspěšná akcička, kde jsme měli možnost ochutnat různé druhy těstovin a speciálně upravených omáček, podle starých tradičních italských receptur. Připravil je pro náís a přímo před našima očima pan Pierre Triolo.

Zahradní slavnosti, proběhly podle plánu 22.9. a i přes to, že se kryly se spoustou jiných akcí, byly úspěšné. \Kdo byl, ví, a kdo ne , doslechl se.Soutěže byly zajímavé a nadchly všechny přítomné. Výsledky soutěže pro chlapi si budete moci prohlédnout na jaře na zahrádce.

Ochutnávka vín 12.10. byla tematicky zaměřena na vepřové masíčko, takže přítomní hosté ochutnali naprosto výtečnou sušenou krkovici a bůček od pana L. Hrubeše, dále tapenádu z černých oliv, ančoviček a jiných ingrediencí, vepřová líčka se šípkovou omáčkou a kančí na víně s brusinkami. K tomu vybraná francouzská vína.

Španělský večer 26.10. a opět pan Pierre Trioplo pro nás tentokráte připravil národní španělské jídlo PAELLU  s mořskými plody, kuřecím a vepřovým masem, výtečným kořením a chutnou zeleninou. K tomu jsme podávali španělská vína výborné chuti a  kvality.

Ze všech akcí jsme pořídily fotografie, tak mrkněte do galerie. S pozdravem a velkou chutí do akcí, které nás ještě do konce roku čekají 

vaše hostinská Z. Stáňová