DOMÁCÍ OŘECHOVKA -DOVOLENÁ V CHORVATSKU

05.02.2018 11:15

Vážení přátelé, minulou sobotu jsme naší pravidelnou sešlost country večerů obohatili o skvělou akci: SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ OŘECHOVKU.  Sešlo se nám 6 vzorků, jeden chutnější než druhý. 15 porotců z přítomných hostů hodnotilo vůni, barvu a hlavně chuť a přidělovali body.Výsledky byly dramaticky vyrovnané , o čemž svědčí dvě čtvrtá místa a rozdíly v bodování byly nepatrné. To svědčí o tom, že máme mezi sebou šikovné alchymisty, kteří dokáží vyrobit lahodný mok.

S počtem 62 hlasů se na prvním místě umístila ořechovka z dílny pana V. Petany a za vítězství v této soutěži si odnesl poukaz na 

pětidenní pobyt u moře v Chorvatsku!!!!! Cesta, polopenze a ubytování 50 m od moře. Generálním partnerem soutěže a dárcem poukazu je cestovní kancelář LEORIA, jejíž majitelé jsou naši sosedé a jako správní valtířováci se rozhodli, že se přidají do klubu přátel hostince Na Kopečku a podpoří akce pořádané v hostinci. 

Dohodli jsme se, že  poukazů na pobyt u moře věnují ještě několik. O další budeme hrát na akci MDŽ , která je naplánovaná na 10,. března. Neváhejte tedy, a přijďte si s námi zahrát. Vaše hostinská.