VALTÍŘOVSKÁ KUKANDA

30.05.2016 19:21

Vážení návštěvníci, příznivci dobrého pití, příjemného posezení a všichni kdo jste nějakým způsobem spjati s Valtířovem. Již dlouhá léta se snažím zpříjemnit posezení v naší hospůdce ať v zimě u krbových kamen v lokále i v salonku, v létě na pěkné zahrádce,nebo v parném počasí v chladném podloubí pod verandou. Také si neodpustím připomenout výstavbu zahradních toalet s kouzelným zrcadlem ( však mnozí se se zalíbením chodí do něj dívat )  a rekonstrukci toalet v hostinci. Je toho mnoho, co jsme za poslední leta vybudovali. 

Nyní jsme pro Vás zpřístupnili další část této úžasné stavby zvané HOSTINEC NA KOPEČKU, která je zajímavá nejen historicky, ale hlavně architektonicky.

Od pátku 3. června 2016 se můžete pokochat překrásným výhledem na část labského údolí, kterému vévodí Kozí vrch a Buková hora s vysílačem. 

Z " VALTÍŘOVSKÉ KUKANDY", což je vyhlídková vížka umístěná na střeše hostince uvidíte část obce Velké Březno, Povrly, Mojžíř a Valtířov budete mít jako na dlani.Kukanda bude otevřena denně od 13 do 19 hodin a můžete se rozhlížet po domluvě s obsluhou hostince. Vstupné se pro zatím neplatí, doufáme, že při výstupu na půdu a zpět dostanete žízeň a chuť něco zakousnout v našem hostinci. Všechny zve a zdraví Vaše hostinská.