ZAHRADNÍ SLAVNOSTI

28.09.2016 21:21

 VÁZENÍ PŘÁTELÉ, SOUSEDÉ, OBČANÉ VALTÍŘOVA, VELKÉHO BŘEZNA A OSTATNÍ.

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA

 

 

 

 

 

                ZAHRADNÍ SLAVNOSTI

 

BLÍŽÍ SE KONEC LÉTA, SLUNEČNÝCH DNŮ UBÝVÁ A ÚRODU ZE ZAHRAD MÁME SKLIZENU. PŘIJĎTE  SE POCHLUBIT SVÝMI VÝPĚSTKY. PŘINESTE SVÝM SOUSEDŮM OCHUTNAT NĚCO ZE SVÉHO UMĚNÍ. ( OKURKY, HOUBY MARMELÁDY, ZAVAŘENINY, NĚCO POD ZUB, SLADKÉHO, SLANÉHO, KYSELÉHO, OVOCNÉHO, ZELENINOVÉHO….)

STRÁVÍME SPOLU ODPOLEDNE NA ZAHRADĚ V HOSTINCI NA KOPEČKU,

1.  ŘÍJNA 2016, OD 14 HODIN

PŘIPRAVILI JSME SOUTĚŽE PRO MALÉ I VELKÉ. VÝSTAVU DOMÁCÍCH ZVÍŘAT, UZENÉ KLOBÁSKY A JINÉ DOBROTY.

PROGRAM:       14 00    -  ZAHÁJENÍ        

 

 

 

            14 00  -  17 00  SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ KOLÁČ

 

  14 30  -  17 00  SOUTĚŽ PRO DĚTI A RODIČE VÝROBA DRAKA

      14 30  -  16 30  SOUTĚŽ V MALOVÁNÍ NA ZEĎ KŘÍDOU

 15 00  -  17 00   SOUTĚŽ VE ŠTÍPÁNÍ ŠPALKŮ

       15 30  -  16 30  OCHUTNEJ A POZNEJ

      17 30  -  18 00  VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚT. SOUTĚŽÍ

    18 00  -  18 30  VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ PRO DOSPĚLÉ

17 30  -  FOLKOVÁ KYTARA, ZNÁMÉ PÍSNĚ ZPÍVAJÍ FRANTA A MARKÉTA

PRO KAŽDÉHO, KDO SE AKTIVNĚ ZÚČASTNÍ SOUTĚŽÍ, NEBO PŘINESE NĚCO DOBRÉHO MÁME PŘIPRAVENOU ODMĚNU V PODOBĚ GRILOVANÉ VEPŘOVÉ KÝTY

 

 AKCI PODPOŘILI A CENY DO SOUTĚŽÍ ZAJISTILI: OBEC VELKÉ BŘEZNO, V. ŠPINDLER ml., rodina NAVAROVA, J. RENNER,     p. HEINDÖRFER, ,     HEINEKEN ČR a.s.,             

 

 

 

STRUČNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽÍ

 

VÝROBA DRAKA: SOUTĚŽ PRO DĚTI A RODIČE, ZÁKLADNÍ POMŮCKY PRO VÝROBU JSOU K DISPOZICI, ZÁLEŽÍ JEN NA VAŠÍ FANTAZII A ZRUČNOSTI. NEJKRÁSNĚJŠÍ DRAKY ODMĚNÍME PĚKNOU CENOU.

 

MALOVÁNÍ KŘÍDOU : SOUTĚŽ PRO NEJMENŠÍ. SVÝMI OBRÁZKY MOHOU VYZDOBIT PODLOUBÍ NA ZAHRADĚ. KŘÍDY MÁME A OPĚT SE BUDE HODNOTIT NEJHEZČÍ OBRÁZEK A TEN BUDE ODMĚNĚN.

 

ŠTÍPÁNÍ ŠPALKŮ : SOUTĚŽ PRO OPRAVDOVÉ CHLAPI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ, JSOU ŠIKOVNÍ A SILNÍ. SOUTĚŽÍ SE JEDNOTLIVĚ A NA ČAS, ŠPALKY SE BUDOU LOSOVAT. ŠPALEK SE MUSÍ ROZŠTÍPAT NA 8 POLEN POMOCÍ KLÍNŮ, KALAČE A PALICE. SOUTĚŽÍCÍ MUSÍ BÝT STARŠÍ 18-ti LET. SOUTĚŽ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. POČET ŠPALKŮ JE OMEZEN, MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT V DEN SOUTĚŽE OD 13 00 HODIN. CENA PRO VÍTĚZE - 20 PŮLLITROVÝCH PIV, DRUHÉ MÍSTO 10 PIV, TŘETÍ MÍSTO 5 KOUSKŮ.

 

SOUTĚŽ O  NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ KOLÁČ :  HOSPODYŇKA, KTERÁ SE PŘIHLÁSÍ DO SOUTĚŽE UPEČE DOMA A PŘINESE CELÝ KOLÁČ V DEN SOUTĚŽE MEZI 12 A 13 HOD.  TEN SE OZNAČÍ A ROZKRÁJÍ NA DROBNÉ KOUSKY, ABY NÁVŠTĚVNÍCI MOHLI OCHUTNÁVAT A HODNOTIT. TOMU, KTERÝ JIM BUDE NEJVÍCE CHUTNAT VĚNUJÍ SVŮJ HLAS V PODOBĚ ŽETONU. KOLÁČ, KTERÝ DOSTANE NEJVÍCE HLASŮ VYHRÁVÁ.                                      CENA PRO VÍTĚZKU – DÁRKOVÝ KOŠ

 

OCHUTNEJ A POZNEJ : SOUTĚŽ PRO DĚTI. SE ZAVÁZANÝMA OČIMA BUDOU DĚTI OCHUTNÁVAT A POZNÁVAT OVOCE A ZELENINU Z NAŠICH ZAHRÁDEK. SLADKÁ ODMĚNA PŘIPRAVENA PRO VŠECHNY SOUTĚŽÍCÍ DĚTI.

 

VŠECHNY SOUTĚŽE PRO DĚTI BUDOU PROBÍHAT ZA ÚČASTI JEJICH RODIČŮ