Venkovní zahrádka

Za příznivého počasí můžete všechna naše jídla i nápojje konzumovat na naší útulné venkovní zahrádce, která patří podle mínění našich hostů k nejhezčím ze všech hospod, hospůdek a restaurací v Ústí nad Labem a širokém okolí. Přijďte se přesvědčit, že je to pravda a že nejlíp chutná pivo právě na zahrádce Hostince Na Kopečku ve Valtířově.Bojíte se že na zahradě zmoknete? Nebojte, máme také posezení na zastřešené verandě. Pro větší komfort a pohodlí našich zákazníků jsme zřídili zcela nové toalety, které jsou přístupné ze zahrady. Máme novou houpačku pro malé a domeček pro nejmenší. Také jsme rozšířili kapacitu posezení, jelikož zvláště v pátek nestačila.

Ruské kuželky

Pro větší sportovní vyžití, jsme instalovali na zahrádku ruské kuželky. Je to hra netušených možností a báječná legrace. 

PRONAJMOUT ZAHRADU NA PÁRTY??

Naše zahrada je vhodná pro grilování a soukromé akce. Má své vlastní toalety el. a vodní přípojky.Pokud máte v plánu nějakou oslavu, můžete ji uspořádat u nás. Stačí se jen dohodnout. Nemáte vlastní gril? Nevadí, půjčíme Vám svůj.